Forum Başlıkları

En Yeni Forum Başlıkları
> İŞ İLANI
> Turkiye Elektronikci...
> GÜVENLİ ŞİFRE OLUŞTURMA
En Fazla İlgilenilen Başlıklar
> İŞ İLANI [0]
> Turkiye Elektroni... [0]
> GÜVENLİ ŞİFRE OLU... [0]
Atatürk Diyor ki

atatürk

ERZURUM EĞİTİM SEMİNERİ DUYURUSU !Yazdır

ERZURUM EĞİTİM SEMİNERİ DUYURUSU !Türkiye Elektrik Elektronik ve Benzerleri Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu, Türkiye genelinde 97 oda ve bu odalara bağlı kayıtlı yaklaşık 250 bin üyeden oluşmaktadır. Üye odalar ve mensuplarının meslekî gelişme ve ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak maksadıyla gerekli tedbirleri almaya ve bu konuda gereken kurs, seminer, fuar ve benzeri kültürel ve sosyal faaliyetlerde bulunmak için hizmetler vermekteyiz.
Ülkemizde elektrik tesislerinin daha güvenli olması ve kullanıcıların güvenli bir elektrik tesisatına sahip olması vazgeçilmez bir gerçek ve hayati bir konudur. Ülkemizde, elektrik kontaklarından çıkan yangın oranı % 25 elektrik çarpmasından meydana gelen yaralanma ve ölüm oranı % 8 dolayındadır. Bu nedenle, Federasyonumuz bu konuları gündemde tutmak ve teknik elemanların daha çok bilgiye ulaşmasını sağlamak için aşağıda belirtilen eğitim semineri, iliniz bünyesinde bulunan ve Elektrik branşında görev yapan tüm mühendis, tekniker, teknisyen ve Fen adamları ile iliniz Mesleki ve teknik okullarında görevli Elektrik branşındaki tüm Teknik Öğretmenler için özel olarak planlamaktadır. Seminer, Erzurum Ticaret Odası Konferans salonunda yapılacaktır.

Seminer; 28 Mart Saat 09:30 2015 tarihlerinde Biberach Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. İsmail KAŞIKÇI ile Federasyonumuz Eğitim danışmanı Levent ÖZDEN tarafından ortak olarak düzenlenecektir. Eğitim konuları olarak; Elektrik tesislerinde güvenlik ve kısa devre hesapları, tesislerin projelendirilmesinde dikkat edilecek hususlar, sigortalarda seçicilik, kablo ve iletkenlerin boyutlandırılması, topraklama sistemleri ve ilk ölçümler, topraklayıcı çeşitleri ile halen yürürlükte olan Topraklama Yönetmeliğinin özellikleri ve uygulamada dikkat edilecek hususlar ele alınacaktır. Ayrıca bazı konuların uygulamaları gösterilecektir
Henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.

Oylama

Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Harika! Harika! 100% [1 Oy]
Çok İyi Çok İyi 0% [Oylanmamış]
İyi İyi 0% [Oylanmamış]
Fena Değil Fena Değil 0% [Oylanmamış]
Kötü / Berbat Kötü / Berbat 0% [Oylanmamış]
Sayfa oluşturulma süresi: 0.05 saniye - 33 Sorgu
7,599,436 Tekil Ziyaretçi